Faaliyet Alanlarımız
Firmamız, uzman ve deneyimli kadrosu ile Bilgisayarlı Arıza Tespiti, Anlaşmalı Sigorta ve Kasko Onarım, Kaporta, Boya, Mekanik, Oto Elektrik, Egsoz Emisyon Ölçümü, Boyasız Göçük Düzeltme, 7/24 Yol Yardım, Hasar Tespit Computest, Klima Tamir Bakım, Akü, Enjektör Pompa, Pasta Cila, Boya Koruma, Otomatik Şanzuman, LPG, Yedek Parça vb. tüm konularda FULL SERVİS hizmeti vermektedir.


Karşılama
Servisimizde kusursuz hizmeti, bir görev olarak benimseyen tecrübeli ve uzman personelimizce güleryüzle karşılanırsınız.

Aracınız büyük titizlikle koruma altına alındıktan sonra, ilgili bölüme gönderilerek en iyi bakımın yapılması sağlanmaktadır.

Müşteri Bekleme Salonu
Aracınızın bakım ve onarım işlemleri için atölyemizde uzun saatler canınız sıkılarak beklemenize gerek yok. Bu işlemlerden hemen sonra sizlere özel bekleme salonumuzda keyifli zaman geçirmeniz için ikramlarımız ve kablosuz internetimiz ile işleriniz yarım kalmasın. Ayrıca alternatif ulaşım imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.
Mekanik
Mekanik servisimizde her türlü mekanik tamir ve periyodik bakım hizmetleri sunulmaktadır. Binek ve ticari araçlarınıza orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

Aracınızın acil bakımlarının yapılması ve sonraki bakımlar için değişimi gerekli olan parçalar konusunda aracınızı testlerden geçirerek sizleri bilgilendirme imkanı sunmaktayız.

Sorun veya ihtiyacınız ne olursa olsun, karar vermeden önce bize danışın, birlikte çözüm bulalım.

Kaporta
Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Bölümümüzde aracınıza orijinal olmayan hiçbir montaj yapılmamaktadır.
Boya
Servisimizde boyama ve kurutma kabinlerinde son teknoloji kullanmaktayız. Araçlarınızın orijinal boyaları garantili bir biçimde yapılmaktadır. Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.
Otomatik Şanzuman Bakım Onarım Merkezi
Servisimizde otomatik şanzuman bakım onarım hizmetleri konusunda güvenilir ve özenli hizmet vermekteyiz. Otomatik vitesli tüm araçlarınızı uzman personellerimize bırakabilirsiniz.

Mekanikik Şanzuman Bakım Onarım Merkezi
Firmamız, mekanik şanzuman bakım onarım hizmetleri konusunda titiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Mekanik vitesli tüm araçlarınızı uzman personellerimize bırakabilirsiniz.